Urobíme všetko za vás?

Ak nie ste technický typ a nechce sa vám to nastavovať, napíšte nám na info@overenenakupy.sk, že máte záujem o inštaláciu a nastavenie z našej strany. Za symbolický poplatok 19€ + DPH vám náš technik prepojí aplikáciu Overené Nákupy s vašim webom a nastaví všetky potrebné notifikácie, ktoré sa nám v praxi najviac osvedčili. To všetko s ohľadom na to, čomu sa váš web venuje a na akej platforme sa nachádza. Vás to nebude stáť ani sekundu času a všetko urobíme za vás. Ak si aplikáciu zaplatíte na celý rok vopred, máte toto nastavenie automaticky zdarma.

Návod

Pred používaním a nastavením aplikácie si pozrite video-návody nižšie. Pomôžu vám správne nastaviť notifikácie a prepojiť ich s vašim webom. V návodoch sa dozviete tak isto aj to, aké nastavenia používame my sami a čo sa nám v praxi osvedčilo.

KROK 1: Registrácia

V prvom kroku potrebujete mať vytvorený účet v aplikácií Overené Nákupy. Registráciu môžete urobiť cez tento odkaz: https://app.overenenakupy.sk/register

KROK 2: Jazyk a zobrazenie

Následne si úplne dole v pätičke stránky zmeňte jazyk (ak už Slovenčina nie je automaticky zvolený jazyk). Tak isto si viete prepnúť aj zobrazenie na tmavé alebo svetlé, podľa toho, ako sa vám lepšie pracuje.

KROK 3: Vytvorenie kampane a prepojenie s webom

Ako vytvoriť kampaň a prepojiť aplikáciu s webom si pre rýchlosť ukážeme rovno na videu. Nižšie nájdete 3 videá, podľa toho na akej platforme sa nachádza váš web. Ak máte web na WordPresse, kliknite na návod “Wordpress nastavenie.” Ak tam nie je návod na platformu, na ktorej beží váš web, pozrite si návod “Nastavenie na iný typ platformy,” kde si ukážeme univerzálny postup, ako sa aplikácia prepája s webom.

WordPress nastavenie

Shoptet nastavenie

Nastavenie na iný typ platformy

KROK 4: Vytvorenie notifikácie

V prvom kroku potrebujete mať vytvorený účet v aplikácií Overené Nákupy. Registráciu môžete urobiť cez tento odkaz: https://app.overenenakupy.sk/register